Szakiskolai (speciális) képzés /1+2 év/

Szakképzett gyógypedagógusaink nagy szakértelemmel foglalkoznak az erre a képzésre jelentkező tanulókkal (szakértői vélemény szükséges).

Választható szakmák:

· Élelmiszer-, vegyi áru eladó

· Számítógépes adatfeldolgozó

· Építészeti szakmacsoport

(ács, festő, kőműves, burkoló)

· Asztalos

Tollforgatás szépségei

2018. 11. 10. szombaton délelőtt megrendezett Szépíróversenyen Novákné Németh Borbála vezetésével 20 diákunk vett részt. Mikszáth Kálmán: A kis csizmák című művét másolták le. Mindenkinek egy óra állt a rendelkezésére, hogy képességeikhez mérten elvégezze a feladat. Izgatottan vetették bele magukat a munkába!

Helyezettek:

1. Berei Zsolt
  2. Kovács Regina
  3. Jankovics Bence

A zsűri különdíját: Bazsár Patrik kapta.

Gratulálunk a helyezetteknek!

Szakmai verseny előválogatás

Kéztördelés, sétálgatás…A végzősök néhány hete növekvő izgalommal készülődnek a megmérettetésre.

Közeleg a házi verseny ideje.

2017.február 28.

Monostori Adrián SZH2/1

Horváth Dávid Zoltán 2/10/C

Horváth Kármen 2/10/C

Kurucz Fülöp 2/10/C

Tisler Márk Béla 2/10/C

Varga Renáta 2/10/C

Osztályból vettek részt a versenyzésben.

A felkésztő tanár: Kovács Jánosné, Erika néni.

Kolics Gábor igazgató úr a verseny megkezdése előtt néhány kedves és bíztató gondolatát osztotta meg az izgatott versenyzőkkel.

Ezután mindenki megkapta a feladatokat és munkához látott.

Minden diák igyekezett a legtöbbet kihozni magából, hiszen nem kisebb a tét, minthogy : Ki vehet részt az országos szakmai versenyen, melyet ebben az évben Baján rendeznek meg.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Farsangoltunk

Farsang hete zajlik iskolánkban. Eladó tanulóink megismerkedtek a farsangi hagyományokkal, népszokásokkal.

Magyaróra keretében megismerték a népi szokásokat, játékokat. A gyakorlatban is kipróbálhatták magukat a fánk sütésével.

„ Itt a farsang áll a báll,

fánkot eszik tanár s diák”